ELZAB PRIMA K
| Typ wagi | płaska |
| Obciążenie maksymalne | 15 kg |
| Obciążenie minimalne | 40 g |
| Dokładność | 2 g (zakres 0-6 kg) 5 g (zakres 6-15 kg) |
| Liczba klawiszy szybkiej obsługi | 6 |
| Zasilanie | zasilacz sieciowy DC 12V |
| Interfejs | RS232 |
| Klawiatura | RS232 |
| Wyświetlacz | 2 x LCD (podświetlany) |
| Wymiary wagi | 319(W) x 362(D) x 89(H) mm |
| Wymiary szalki | 319 x 254 mm |
| Masa | 4,7 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |