ACLAS PS1B-S
- Zakres ważenia: 6/15kg lub 15/30kg
- Działka elementarna: 2/5g lub 5/10g
- Typ wyświetlacza: 3-liniowy LCD
- Wymiary (szer./gł./wys.): 343mm x 340mm x 111mm
- Opatentowany układ detekcji wibracji w trybie oszczędzania energii jest w stanie natychmiast aktywować wagę po położeniu ważonego produktu
- Standardowa szalka ze stali nierdzewnej:
330mm (szer.) x 230mm (gł.) - 3-liniowe wyświetlacze LCD operatora i klienta
z podświetlaniem wyłączanym klawiszem - Zasilanie: 3 baterie 1,5V typu AA lub LR20
| Model | PS1B-S |
| Wyświetlacz klienta i operatora | LCD z podświetlaniem, w korpusie wagi |
| Wewnętrzna rozdzielczość | 1/30000 |
| Zakres ważenia | 6/15kg lub 15/30kg |
| Działka elementarna | 2/5g lub 5/10g |
| Obciążenie minimalne | 40g |
| Maksymalna tara | -5.998kg |
| Interfejs | Brak |
| Zasilanie | 3 szt. baterii AA lub LR20 |
| Żywotność baterii | ok. 1 rok |
| Temperatura pracy | 0°C ÷ 40°C |
| Wilgotność względna środowiska pracy | 5% do 85% |
| Klawisze bezpośredniego dostępu do PLU | Brak |
| Szalka | Stal nierdzewna (330 x 230 mm) |
| Wymiary (szer./gł./wys.) | 343 x 340 x 111 mm |
| Masa | Netto: 2 490g, Brutto: 3 290g |