DIBAL PVC-50
| Typ wagi | platformowa |
| Obciążenie maksymalne | 60 kg/ 150 kg/ 300 kg |
| Dokładność | 60 g/ 150 g/ 300 g |
| Funkcja liczenia sztuk | Tak |
| Funkcja programowania limitów | Tak |
| Zasilanie | zasilacz sieciowy DC 9V 800mA, wbudowany akumulator (DC 6V) |
| Interfejs | – |
| Klawiatura | membranowa, wodoszczelna |
| Wyświetlacz | 1 x LCD (na wysięgniku lub na przewodzie) |
| Wymiary wagi | 420(W) x 670(D) x 830(H) mm |
| Wymiary szalki | 520 x 420 mm lub 450 x 350 mm |
| Masa | 14 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |