ELZAB DIBAL SPC-T RS
| Typ wagi | z wysięgnikiem |
| Obciążenie maksymalne | 6/15 kg lub 15/30 kg |
| Obciążenie minimalne | odpowiednio 40 g, 100 g |
| Dokładność | w zależności od wersji: 2/5 g (wersja 6/15 kg) 5/10 g (wersja 15/30 kg) |
| Liczba klawiszy szybkiej obsługi | 10 |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy DC 9V 800mA, wbudowany akumulator (DC 6V) |
| Interfejs | RS232 |
| Klawiatura | membranowa, wodoszczelna |
| Wyświetlacz | 2 x LCD (podświetlany) |
| Wymiary wagi | 315(W) x 330(D) x 540(H) mm |
| Wymiary szalki | 300 x 230 mm |
| Masa | 4,5 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |