ELZAB ECO PRINT 20
| Obciążenie maksymalne | 6/15 kg |
| Dokładność | 2 g (zakres 0-6 kg) 5 g (zakres 6-15 kg) |
| Ilość PLU | 5000 (maks. 22000) |
| Wyświetlacz | 2 x LCD (alfanumeryczny, podświetlany) |
| Klawiatura | 45 klawiszy |
| Drukarka | termiczna (etykiety samoprzylepne lub papier ciągły) |
| Prędkość druku | do 100 mm/s |
| Interfejs komunikacyjny | RS232, Ethernet |
| Zasilanie | sieciowe: ~220V, 50Hz |
| Wymiary wagi | 355(W) x 490(D) x 570(H) mm |
| Wymiary szalki | 350(W) x 310(D) mm |
| Masa | 14 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |