ELZAB PRIMA 2
| Obciążenie maksymalne | 6/15 kg |
| Obciążenie minimalne | 40 g |
| Dokładność | 2 g (zakres 0-6 kg) 5 g (zakres 6-15 kg) |
| Zasilanie | zasilacz sieciowy DC 5V |
| Interfejs | RS232, USB |
| Klawiatura | Membranowa, wodoszczelna |
| Wyświetlacz | 2 x LCD |
| Wymiary wagi | 319(W) x 307(D) x 78(H) mm |
| Wymiary szalki | 319 x 254 mm |
| Masa | 3,9 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |