ELZAB PRIMA K Z WYSIĘGNIKIEM
| Typ wagi | z wysięgnikiem |
| Obciążenie maksymalne | 6/15 kg |
| Obciążenie minimalne | 40 g |
| Dokładność | 2/5 g (wersja 6/15 kg) |
| Liczba klawiszy szybkiej obsługi | 6 |
| Zasilanie | zasilacz sieciowy DC 12V |
| Interfejs | RS232 |
| Klawiatura | membranowa, wodoszczelna |
| Wyświetlacz | 2 x LCD (podświetlany) |
| Wymiary wagi | 319(W) x 365(D) x 388(H) mm |
| Wymiary szalki | 319(W) x 362(D) mm |
| Masa | 5,1 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |